Kontakt +48 601397791 | biuro@zlot.pl

Kajaki – Rawka, Wypożyczalnia, Spływy kajakowe

Spływy kajakowe niezwykle ciekawą, malowniczą i bardzo atrakcyjną rzeką Rawką

Kajak Vista

Kajak Vista to dwuosobowy, bardzo wygodny i przede wszystkim stabilny kajak turystyczny dedykowany dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy. Vista to produkt angielskiej firmy Perception Kayaks, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji sprzętu pływającego. Firma jest pionierem w produkcji kajaków z tworzywa sztucznego. Wszystkie rodzaje kajaków firmy Perception Kayaks to produkt wysokiej klasy zapewniającej bezpieczeństwo i wygodę.

Kajak Vista posiada obszerny kokpit w którym zamontowane zostały dwa siedzenia z możliwością regulacji w przód i tył. Wewnątrz na prawej i lewej burcie kajaka zamontowane zostały podnóżki z możliwością ich regulacji. Vista dzięki odpowiednio wyprofilowanemu dnie posiada bardzo dobre warunki co ma ogromne znaczenie w pływaniu tym kajakiem. Zarówno na dziobie, jak i na rufie znajduje się duża przestrzeń w której można ulokować znaczną ilość bagażu. Dzięki temu Kajak Vista idealnie nadaje się na dłuższe, kilkudniowe spływy kajakowe.

Duża wytrzymałość (odpowiednia jakość polietylenu), wygodne siedziska, niezatapialność oraz dobra zwrotność sprawiają, że kajak ten jest bardzo ceniony wśród kajakarzy i firm prowadzących wypożyczalnię sprzętu wodnego. Specyfikacja techniczna Visty: długość – 485 cm, szerokość – 82 cm, wysokość – 0 cm, maksymalna wyporność – 300 kg, waga41 kg, wymiary kokpitu: 232 cm x 66 cm.

Kajak Vista dostępny jest w naszej wypożyczalni od wielu lat. Wśród naszych stałych klientów jest to najczęściej wybierany kajak na spływy kajakowe nie tylko rzeką Rawką.